VI Ogólnopolska Akademia Pediatrii

Dnia 02.02-03.02.2018 roku podczas VI Ogólnopolskiej Akademii Pediatrii w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP studenci ze Studenckiego Koła Naukowego Endokrynologii Dziecięcej zaprezentują dwa przypadki kliniczne podczas sesji naukowych konferencji.

Zebranie naukowo-kliniczne 5.01.2018

Najbliższe zebranie naukowo-kliniczne pracowników Kliniki Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej II Katedry Pediatrii odbędzie się 5.01.2018

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej lek. Zofii Kolesińskiej - studium doktoranckie w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej II Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, która odbędzie się...